Zdroje Tepla pro TřebíčVýhody SZTObnovitelné zdroje tepla

Contacts

 

  Management

     
Ing. Richard Horký
CEO
 
horky@tts.cz
 
gsm : 602 723 940
tel. : 568 837 601 
Ing. Michal Koubek
ekonomist
 
koubek@tts.cz
 
gsm : 724 325 016
 
Jindřich Svoboda
head of assembly and service
 
svoboda@tts.cz
 
gsm : 602 723 709
tel. : 568 837 604 
Ing. Radek Plaček
head of operation 
 
placek@tts.cz
 
gsm : 602 721 600
tel. : 568 837 603

  Reception

     
Miroslava Dohnalová
assistant
 
dohnalova@tts.cz
 
gsm : 724 325 014
tel. : 568 837 611
Markéta Janečková
assistant
 
janeckova@tts.cz
 
gsm : 724 325 014
tel. : 568 837 611

  Sales department

     
Miroslav Mikyska
head of sales department
 
mikyska@tts.cz
 
gsm : 724 325 002
tel. : 568 837 672
Martin Janík
marketing
 
janik@tts.cz
 
gsm : 724 325 003
tel. : 568 837 671

  Technical department

     
Ing. Jaroslav Požár
investiční technik
 
pozar@tts.cz gsm : 602 504 528
tel.: 568 837 623
Ing. Josef Niederhofer
technik provozu zdrojů
 
niederhofer@tts.cz
 
gsm : 602 504 487
tel.: 568 837 624
Milan Pavlíček
technik provozu CZT
 
pavlicek@tts.cz
 
gsm : 602 591 980
tel.: 568 837 626
Zdeněk Toman
metrolog
 
toman@tts.cz
 
gsm : 724 936 126
tel.: 568 837 620
Petr Krist
technik provozu
 
krist@tts.cz
 
gsm : 602 793 485
tel: 568 837 625
Petr Pánek
vedoucí dispečinku
 
panek@tts.cz
 
gsm: 602 525 472
tel.: 568 821 717
Ing. Jaroslava Slatinská
administrativa TH
 
slatinska@tts.cz
 
tel.: 568 837 621
 
Lenka Hrůzová
administrativa TH
 
hruzova@tts.cz
 
tel.: 568 837 622
 

  Programmer, PC

     
Petr Stasiak
programmer MaR
 
stasiak@tts.cz
 
gsm : 724 008 259
tel.: 568 837 627
Ing. Václav Suchý
správa PC
 
suchy.vaclav@tts.cz
 
tel.: 568 837 613
 

  Accounting department 

     
Ing. Miroslava Nováková
head accountant
 
novakova@tts.cz
 
gsm : 724 310 779
tel. : 568 837 643