Zdroje Tepla pro TřebíčVýhody SZTObnovitelné zdroje tepla

Společnost Národná energetická nominována na anketu Investor roka

Slovenská společnost Národná energetická, která spadá pod TTS Group, byla nominována na ocenění Investor roka 2016, kterou vyhlašuje slovenský časopis Trend. Slavnostní vyhlášení výsledků proběhne 8. listopadu v Bratislavě. více

Odstávka Jana Habrdy

Dne 25.10.2016 od 7:00 do 15:00hod proběhne odstávka dodávky tepla pro rodinné domy na ulici Jana Habrdy. více

Třebíč - ostrov života (Kulaté stoly Vysočiny)

O Ostrově života v časopisu Kulaté stoly Vysočiny

Časopis Kulaté stoly Vysočiny uveřejnil článek o našem projektu Třebíč - ostrov života. Článek si v pdf můžete přečíst zde

TTS - Národná energetická - Družba

Zaměstnanci TTS se setkali se svými kolegy z Národnej energetickej

Naše firma je mezinárodní energetickou skupinou, pod kterou od začátku tohoto roku spadá i slovenská společnost Národná energetická. Aby se obě skupiny lépe poznaly, ve dnech 8. a 9. září proběhlo v lokalitě Hriňová na středním Slovensku, kde mimo jiné najdeme i jedno z deseti tepelných hospodářství Národnej energetickej, společné setkání zaměstnanců.
Cílem byla společná koordinační porada, seznámení se v osobní rovině, prohlídka provozů v Poltári a Hnúšti a teambuilding v podobě fotbalového turnaje, dovednostních soutěží či společného výletu na Muráňskou planinu.
"Tato setkání budeme dělat každý rok, jednou na Slovensku a další rok v České republice," řekl ředitel firmy TTS Richard Horký. "Jsme dnes mezinárodní teplárenskou skupinou a je důležité utužovat týmovou spolupráci." Společné foto.