Zdroje Tepla pro TřebíčVýhody SZTObnovitelné zdroje tepla

Číňané mají zájem o české výrobky, mimo jiné i o kotle z TTS

Ředitel TTS Ing. Richard Horký přivítal 20. července v Třebíči čínskou delegaci z provincie Heilongjiang. Fotografie pochází z Ekotechnického centra Alternátor, které patří pod holding TTS.

Jakožto předseda Krajské hospodářské komory Kraje Vysočina (KHK KV) podepsal Richard Horký s těmito čínskými partnery memorandum o spolupráci. Podnikatelé z provincie Heilogjiang mají zájem o české výrobky a také o kotle z TTS. Více v článku z Horáckých novin (21. 7. 2017).

Ředitel TTS Richard Horký pohostil prezidenta na Zámku Dukovany

Horácké noviny přinesly 11. července zprávu o návštěvě prezidenta Miloše Zemana v Kraji Vysočina. Jedním z jeho cílů byl 29. června i Zámek Dukovany vlastněný ředitelem TTS Ing. Richardem Horkým, který hlavu státu a jeho doprovodu na zámku přivítal v rámci pracovního obědu, během nějž se řešila například výstavba pátého bloku Jaderné elektrárny Dukovany či chybějící zaměstnanci ve firmách. více

Národná energetická oceněna prestižní evropskou cenou za energetiku

Richard Horký převzal prestižní evropskou cenu za energetiku

Slovenská společnost Národná energetická a. s., jejímž majoritním akcionářem a zároveň předsedou představenstva je ředitel TTS Richard Horký, se dostala mezi největší evropskou elitu. V úterý 20. června v Bruselu pogratuloval Horkému a představitelům Národnej energetickej evropský komisař pro oblast klimatu a energetiky Miguel Arias Cañete k vítězství v soutěži o Evropskou cenu udržitelné energie (The Sustainable Energy Europe Awards), a to v kategorii Business. Tato soutěž se každoročně vyhlašuje v rámci Týdne udržitelné energie, který zaštiťuje Generální ředitelství Evropské komise pro energie. (Podrobnosti.)

Národná energetická v Třebíči

Naši slovenští partneři v Třebíči

Tento týden do Třebíče zavítali naši partneři ze slovenské Národnej energetickej, a. s. Kromě setkání s českým týmem z TTS, se kterým absolvovali společenský, sportovní a kulturní program, navštívili také Ekotechnické centrum Alternátor, které též spadá do naší skupiny. Naše slovenské přátele všude provázel ředitel TTS Ing. Richard Horký. Z Alternátoru pocházejí i fotografie, které si můžete zobrazit zde