Zdroje Tepla pro TřebíčVýhody SZTObnovitelné zdroje tepla
Richard Horký na Ukrajině

Richard Horký jednal na Ukrajině o podnikatelské misi

Během své návštěvy Zakarpatské oblasti Ukrajinské republiky (viz článek níže) se ředitel TTS Ing. Richard Horký setkal s gubernátorem této oblasti Hennadijem Moskalem, s nímž z pozice předsedy Krajské hospodářské komory Kraje Vysočina (KHK) vyjednal pracovní návštěvu členů KHK v Zakarpatské oblasti.Cílem je prohloubení spolupráce s Hospodářskou komorou Zakarpatské oblasti. Jsou zde investiční příležitosti, které by mohly být zajímavé jak pro naše, tak tamní podnikatele. Zakarpatská oblast je nám navíc historicky velmi blízká, což je významné i z hlediska firemní mentality. Na zdejší trh lze tedy proniknout rozhodně mnohem snáze než třeba do Číny či jiných zemí, které mají zcela odlišné podnikatelské prostředí.

TTS - Horácké noviny - KHK, Vaľová

O Richardu Horkém dvakrát v Horáckých novinách

Horácké noviny v uplynulém týdnu dvakrát přinesly zprávy o řediteli TTS Richardu Horkém. Jeden článek se týkal jeho zvolení předsedou představenstva Krajské hospodářské komory Kraje Vysočina a jeho jednání na Ukrajině, další pak jeho setkání s primátorkou Humenného Janou Vaľovou, kterou provedl Alternátorem. více

Přerušení dodávek tepla z důvodu rekonstrukce plynového potrubí

Dne 25.-28.4.2017 bude přerušena dodávka distribuce plynu pro dům Mikuláškova 496-501.

Dne 2.-10.5.2017 bude přerušena dodávka distribuce plynu pro domy Maxima Gorkého 541-547 a 555-559.

Přerušení dodávek tepla proběhne pouze v těchto domech, odběratelů zásobovaných teplem soustavou SZTe se přerušení dodávek plynu nijak nedotkne.

Více informací zde.

Alternátor - konference

V Alternátoru se konala konference Perspektiva obnovitelných zdrojů energie

V třebíčském Alternátoru dnes proběhla konference Perspektiva obnovitelných zdrojů energie, kterou spolupořádal také spolek EKOBIOENERGO. Jeho předsedou je ředitel TTS Ing. Richard Horký, který vystoupil jedním z příspěvků.

Podrobnosti včetně fotogalerie najdete zde.